МОНТАЖ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Встановлення систем відеоспостереження дозволяє забезпечити безпеку прав людини, приватної та державної власності. Даний тип спостереження з кожним роком стає все більш популярним та затребуваним.

Замовити зворотній дзвінок

ПРОФЕСІЙНА УСТАНОВКА І МОНТАЖ ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ

Якість та вартість встановлення системи відеоспостереження – основні фактори, що хвилюють клієнта. Важливо не просто заощадити, а замовити такі установки та монтаж відеоспостереження, які відповідатимуть основним вимогам безпеки, відрізнятимуться функціональністю та простотою в експлуатації та обслуговуванні.

Компанія Sok-IT пропонує монтаж відеоспостереження “під ключ”: огляд території, складання проекту, закупівля матеріалів, встановлення, тестування та подальше гарантійне обслуговування. Якщо вам необхідне недороге встановлення відеоспостереження, ціни на монтаж у нашій компанії допоможуть вам заощадити.

ФОРМУВАННЯ ВАРТІСТИ ПОСЛУГ І ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ

Вартість монтажу відеоспостереження багато в чому залежить від того, яке обладнання використовуватиметься. Зазвичай необхідні:

 • Камери. Може бути встановлена одна відеокамера або кілька. Їх розрізняють за типом сигналу, місцезнаходженням та призначенням. Використовують цифрові, аналогові, IP-пристрої. Основне завдання камери – трансляція зображення на монітор. Сучасні IP-камери не тільки подають зображення в незміненому вигляді відразу на екран, але й мають функцію кодування та стиснення інформації для зручності зберігання та забезпечення секретності. Їх частіше використовують для встановлення систем відеоспостереження. Бюджетний варіант – цифрові/аналогові камери, які є ідеальними для встановлення відеоспостереження в офісі або квартирі.
 • Провід, кабелі. Монтаж систем відеоспостереження обов’язково включає прокладання проводів, які дозволяють отримати достатню якість зображення із зовнішньої камери спостереження. Використовуються три види кабелів – коаксіальний, комбінований, кручена пара. Роботи з монтажу відеоспостереження проводяться тільки після підбору кабелів з урахуванням того, чи прокладатимуться вони всередині будівлі або на вулиці.
 • Програмне забезпечення. Після завершення монтажу камер відеоспостереження та прокладання проводів проводиться налаштування системи. ПЗ дозволяє програмувати камери на увімкнення/вимкнення датчиками звуку або руху, за розкладом, отримати віддалений доступ до різних об’єктів. Крім того, програмне забезпечення необхідне для налаштування параметрів роботи камери, створення відеоархіву, обробки інформації. Роботи з монтажу систем відеоспостереження повинні обов’язково враховувати можливість встановлення одразу кількох камер, сумісність з модемом чи локальною мережею, використання різних інтерфейсів.

Установка відеоспостереження під ключ обов’язково включає також підбір системи подачі енергії (основний і додатковий блоки безперебійного живлення, резервний акумулятор), ресивера, телевізора або монітора, при необхідності – зовнішнього жорсткого диска.

ВИДИ ВСТАНОВЛЮВАНИХ КАМЕР ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ:

  У вас виникли запитання?


  Заповніть інформацію та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

   У вас виникли запитання?


   Заповніть інформацію та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

   ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГИ МОНТАЖУ СИСТЕМ ВІДЕОНОБСЛУГОВУВАННЯ

   Монтаж систем охоронного відеоспостереження включає декілька етапів:

   • Узгодження робіт із клієнтом. На цьому етапі визначається вартість монтажу системи відеоспостереження, аналізуються цілі, яких хоче досягти клієнт. Основне завдання – визначити ступінь захисту, відповідно до чого і підбирається кількість камер та місця їх встановлення. Вартість відеоспостереження розраховується залежно від цих параметрів.
   • Оцінка ситуації. Фахівець оглядає простір, оцінює кліматичні умови, локальну мережу, точки монтажу обладнання. Важливо враховувати кут огляду, фокусну відстань, щоб правильно підібрати камери та інші елементи системи.
   • Зонування простору. Усю територію, де відбуватиметься монтаж, умовно поділяють на зони – загального користування, контролю, зберігання цінностей, а також житлові та робочі зони.

   • Підбір обладнання та розхідників. Ціна монтажу камер відеоспостереження зазвичай включає вартість і обладнання та виконаних робіт.

   • Встановлення систем відеоспостереження. Такі роботи важливо довірити фахівцю, який врахує всі нюанси, оптимізує витрати та зможе створити найбільш функціональну систему відеоспостереження.

   Після завершення всіх робіт обов’язково проводиться тестування системи – перевірка якості відеосигналу, здатність обробки, запису або архівування інформації, а також захищеність даних.

   НАШІ ПОСЛУГИ

   IP телефонія

   Обслуговування оргтехніки

   Адміністрація серверів

   Відеоспостереження

   IT аутсорсинг

   ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ

   ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

   Підбираємо ціну для кожного клієнта індивідуально, тому з нами успішно співпрацюють невеликі фірми та великі підприємства

   ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

   Наші фахівці зможуть вирішити вашу проблему кількома способами – особисто, по телефону або за допомогою програм для віддаленого доступу

   ОФІЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ

   Укладаємо договір на ІТ обслуговування вашої компанії, в якому вказуємо всі аспекти співпраці, за якими вам надаватимуться послуги

   ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

   Ми гарантуємо якість послуг, що надаються вам, по комплексному ІТ-аутсорсингу вашої компанії

   НАШІ КЛІЄНТИ

    У вас виникли запитання?


    Заповніть інформацію та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

     У вас виникли запитання?


     Заповніть інформацію та менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

     АДРЕСА:

     03049, м. Київ,
     вул. Богданівська 10 оф. 801

     ГРАФІК РОБОТИ:

     з 9:00 до 18:00

     (Сб, Нд – вихідний)

     КОНТАКТИ:

     Моб.: 097 687-50-40

     Міськ.: 044

     EMAIL:

     АДРЕСА:

     03049, м. Київ,
     вул. Богданівська 10 оф. 801

     ГРАФІК РОБОТИ:

     з 9:00 – 18:00
     (Сб, Нд – вихідний)

     КОНТАКТИ:

     Моб.: 098-69-15-087